Антицелюлітні терапії

Антицелюлітні терапії

В VSPclinic є багато антицелюлітних терапій в які входять різноманітні програми та обгортання, метою яких є вирішення проблем з целюлітом та схудненням.
Мрія мати струнку та підтягнуту фігуру в найкоротший термін може здійснитися дуже просто та швидко.
Завдяки легким та дієвим формулам та гарно збалансованим інгрідієнтам фірми Juliette Armand, для Вас підбираються та ствоюються індивідуальні антицелюлітні та для корекції фігури програми.
Програма “Triple Action”:
Терапія має потрійний єфект: схуднення, ліфтінг та антіцелюлітну дію. Активує процес ліполізу, стимулює мікроціркуляцію в капілярах, виводить токсини, покращує сілует й повертає шкірі втрачену еластичність.
Тривалість процедури 40-50 хвилин.
Програма “Detox therapy”:
Терапія, яка сприяє виведенню токсинів та нормалізує мікроциркуляцію в тканинах. Активує та стимулює метаболізм в тканинах завдяки поглинанню активних речовин.
Тривалість процедури 60 хвилин
Програма “Caffeine therapy”:
Ця процедура направлена на боротьбу з целюлітом, стимулює метаболічні процеси на клітинному рівні, а також є суттєвим активатором процесів ліполізу.
Тривалість процедури 60 хвилин
Програма “Schemа therapy”:
Інноваційні технології грецької фірми Juliette Armand дозволили створити цікаву формулу Schemа therapy, яка спрямована на активацію ліполізу також веде боротьбу з локальними жировими відкладеннями і целюлітом.
Головний інгридиєнт- це сироватка із концентрата бадяги, кактуса і спонжили (глибоководної губки).Унікальні рослинні компоненти створюють ефект біофіто- пілінгу для проблемних зон, який сприяє активації складного процесу розщеплення жирів.
Тривалість процедури 40-60 хвилин. Курс: мінімум 3 процедури, максимум 10.
Результат не треба довго чекати!
Запрошуємо перевірити дієвість наших програм)

Замовте цю процедуру